VIII Polski Kongres Przedsiębiorczości za nami!

 

VIII Polski Kongres Przedsiębiorczości za nami!

Relacja

W dniach od 5 do 7 października odbył się VIII Polski Kongres Przedsiębiorczości, największe mobilne wydarzenie gospodarcze w Polsce, które skupia przedstawicieli świata biznesu, nauki oraz administracji państwowej i samorządowej. W tym roku Kongres został zorganizowany w Krakowie.

W trakcie VIII Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości zorganizowano ponad 20 paneli dyskusyjnych, w których udział wzięło 150 prelegentów. Warto wspomnieć, że elementem Kongresu była strefa wystawiennicza, gdzie uczestnicy mieli okazję zapoznać się z kilkudziesięcioma firmami, jednostkami badawczymi i naukowymi oraz samorządami z całej Polski. Wyjątkowa, podwójna edycja, zgromadziła łącznie ponad 1700 uczestników stacjonarnych, a poprzez transmisję online wydarzenie śledziło kilka tysięcy osób. To potwierdza, że Polski Kongres Przedsiębiorczości, którego idea narodziła się w 2012 roku, wpisał się w kalendarz największych wydarzeń gospodarczych w kraju a także połączył tradycję z nowoczesnością. Dzięki współpracy ponad podziałami jest jednym z najczęściej cytowanych wydarzeń w mediach ogólnopolskich i stanowi rzeczywiste wsparcie i inspirację dla przedsiębiorców, naukowców oraz samorządowców.

Już teraz zapraszamy na przyszłoroczną edycję Kongresu oraz zachęcamy do udziału w III Kongresie Made In Poland, który odbędzie w maju w Berlinie. Zachęcamy również do zapoznania się z krótką relacją wideo z VIII Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości:
https://www.youtube.com/watch?v=elNj2rnjDNQ

 

Wydawca: SKIBNIEWSKI MEDIA, Warszawa